Współpraca


Witaj na moim blogu.


Część pierwsza: Kobieta Niezwykła w liczbach
Najpopularniejszy tekst na blogu KLIK osiągnął ponad 75 500 odwiedzin, polubiło go ponad 9300 osób, udostępniono go prawie 2000 razy, zebrał 270 komentarzy, z czego 97% pozytywnych. Zrewolucjonizował myślenie o polskim nauczycielstwie, był udostępniany na forach edukacyjnych, młodzieżowych, na tablicach prywatnych i w social mediach ministerstwa edukacji. Najczęściej czytane kategorie bloga to socjokultura, zdrowie i porady.

Facebook: Ponad 10 000 fanów: FANPAGE

Część druga: Poznajmy się

Kobietaniezwykla.pl to urocze miejsce w sieci, w którym odnajdą się wszystkie niezwykłe kobiety, a nawet i kilku niezwykłych mężczyzn.  Blog jest z życia wzięty, to znaczy autentyczny i bez cenzury. Piszę i tworzę go dla swoich czytelników, dla siebie, dla niezwykłości codzienności.Poruszam tematy tabu i często piszę na tematy, które inni po prostu boją się poruszyć. Nie boję się konsekwencji, nie uciekam od problemów, jestem szczera i nie potrafię być sztuczna. Dlatego wszystkie marki i produkty, które miałabym reklamować, muszą być zgodne z moim stylem życia lub charakterem bloga.

Kobieta Niezwykła –  Jestem Ania, socjolog i felietonistka. Przede wszystkim autorka bloga i kochająca żona. Zbuntowana, niepokorna, zakochana po uszy w swoim idealnym mężu. Mieszkam w ścisłym centrum pięknego Białegostoku, a wszystkie zarobione pieniądze inwestuje w pasje i rozwój osobisty. Piszę niesztampowo, bez cenzury i nie trzymam się sztywnych ram. Moje teksty opisuje się jako prawdziwe, opiniotwórcze, pomocne i życiowe, często też kontrowersyjne. Jestem rozpoznawalna i szanowana o czym świadczą liczne pozytywne komentarze i wiadomości od czytelników oraz stale rosnąca liczba fanów. Moje największe hobby to pieczenie słodkości, a ulubiona tematyka na blogu to socjokultura.

Amper – ukochany mąż i administrator Kobiety Niezwykłej.  Fotograf i grafik z wieczną pasją tworzenia i eksperymentowania. Amper odpowiada za piękne fotografie na blogu i facebooku, za efekty specjalne, grafiki i montaż filmów. Specjalizuje się w fotografii kulinarnej, urbanistycznej i krajobrazowej, nie boi się ludzi i krytyki. Bohater dialogów małżeńskich, najsilniejszy kop w tyłek gdy potrzebuję motywacji. A że jestem bardzo temperamentna, często też uspokajacz. Jeżeli miałbyś ochotę podjąć współpracę tylko z Amperem, nie krępuj się! I tak zostaniemy przyjaciółmi ;-)

Część trzecia : oferta i kontakt

Spersonalizowaną ofertę chętnie wyślę na e-mail po otrzymaniu zapytania. Zapraszam do kontaktu i nie paniujmy się, jestem Ania i miło mi Cię poznać :)
e-mail kontaktowy: kobietaniezwykla@tlen.pl

Możliwe sposoby współpracy:
- teksty sponsorowane na blogu
- teksty sponsorowane na facebooku
- fotorelacje
- reportaż
- wyjazdy
- eventy
- filmy
- wywiady
- sesje zdjęciowe
- recenzje lub testy produktów
- konkursy

Oprócz współpracy „na terenie” bloga, podejmujemy się również umów na zlecenie w zakresie:
nagrywania, montażu, fotografii i sesji zdjęciowych.

Zapraszam do kontaktu :)


e-mail kontaktowy: kobietaniezwykla@tlen.pl

Flickr Images

Obsługiwane przez usługę Blogger.